Документи які надаються - КЗ «ХФВКМ» ХОР_Вступна кампанія-2024

Дякуємо, що завітали до офіційного сайту приймальної комісії Харківського фахового вищого коледжу мистецтв
Логотип Харківського фахового вищого коледжу мистецтв
Адреса коледжу
61010, Україна, місто Харків
вулиця Українська, 8/10
Телефони приймальної комісії коледжу
+380 (57) 733-30-45
+380 (57) 733-01-55
Адреса електронної скриньки приймальної комісії коледжу
abiturkvkm@gmail.com
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
Перейти до контакту

ВСТУПНА КАМПАНІЯ – 2024

Вступники у 2024 році подають заяви
тільки в електронній формі через електронний кабінет!

Заява на участь у конкурсному відборі подається тільки в електронній формі (через електронний кабінет в ЄДЕБО на вебсайті за адресою https://vstup.edbo.gov.ua), заповненій вступником онлайн в особистому електронному кабінеті вступника та розглядається Приймальною комісією у порядку, визначеному законодавством.

В особистому електронному кабінеті вступник вносить номери контактних телефонів (мобільний вступника, та/або мобільний одного з батьків або законного представника неповнолітнього вступника, та/або домашній) із зазначенням телефонних кодів у міжнародному форматі для можливості оперативного зв’язку закладу фахової передвищої освіти з вступником, а також завантажує кольорову фотокартку розміром до 1 Мб у форматі jpg із співвідношенням сторін 3х4.


Вступники можуть подати у сукупності за всіма основами вступу до п’яти заяв на місця державного або регіонального замовлення (бюджет) та до п’ятнадцяти заяв за всіма джерелами фінансування.


Нагадуємо, що реєстрація електронних кабінетів для вступників на базі 9 класів розпочинається з 25 червня 2024 року. Початок прийому заяв та документів з 01 липня 2024 року.

На базі 11 класів розпочинається з 01 липня 2024 року. Початок прийому заяв та документів з 05 липня 2024 року.


Увага!

Вступники та їх батьки! У зв’язку з подачею документів в електронному вигляді та проходженні вступних випробувань за допомоги дистанційних технологій знадобиться кваліфікований електронний підпис (КЕП). Потурбуйтесь заздалегідь про наявність КЕП у вступника.


Для вступу та оформлення особової справи вступника необхідні такі документи:


Заява, подається в електронній формі, окрім випадків, а саме:

  • у разі подання іноземного документа про освіту;
  • у разі подання документів іноземцями та особами без громадянства, крім осіб з посвідкою на постійне проживання в Україні, та осіб, документованих посвідченням особи, яка потребує додаткового захисту, або посвідченням біженця;
  • у разі подання документа про раніше здобуту освіту (основу вступу), інформація про який відсутня в ЄДЕБО, за умови що документи про освіту видані до запровадження фотополімерних технологій їх виготовлення. у разі неможливості зареєструвати електронний кабінет або подати заяву в електронній формі з інших причин, що підтверджено довідкою приймальної комісії закладу освіти у довільній формі.

Військово-обліковий документ (у військовозобов’язаних та резервістів – військовий квиток або тимчасове посвідчення військовозобов’язаного, а у призовників – посвідчення про приписку до призовної дільниці), крім випадків, передбачених законодавством. Юнаки набувають статусу призовника шістнадцятилітнім – у рік, коли має виповнитися сімнадцять років.


Документ державного зразка про раніше здобутий освітній рівень (серія та номер документа (одного з документів) про раніше здобуту освіту є основою вступу):

  • для вступників на основі базової загальної середньої школи (9 класів) свідоцтво про базову загальну середньою освіту з додатком;
  • для вступників на основі повної загальної середньої школи (11 класів) свідоцтво про повну загальну середню освіту з додатком або атестат.

Документ, що посвідчує особу вступника: тип та номер документа, що посвідчує особу, передбаченого Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство, посвідчують особу чи її спеціальний статус» (ІD-картка або паспорт).


Документ, що засвідчують підстави для спеціальних умов участі у вступній кампанії, інформація про які доступна в державних реєстрах.


Мотиваційний лист завантажується в електронному кабінеті вступника.

Сканкопії документів (окрім мотиваційного листа та фотокартки) надаються Приймальній комісії для формування особової справи вступника.

© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
Назад до змісту