Особливості проведення індивідуальної усної співбесіди - КЗ «ХФВКМ» ХОР_Вступна кампанія-2024

Дякуємо, що завітали до офіційного сайту приймальної комісії Харківського фахового вищого коледжу мистецтв
Логотип Харківського фахового вищого коледжу мистецтв
Адреса коледжу
61010, Україна, місто Харків
вулиця Українська, 8/10
Телефони приймальної комісії коледжу
+380 (57) 733-30-45
+380 (57) 733-01-55
Адреса електронної скриньки приймальної комісії коледжу
abiturkvkm@gmail.com
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
АРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ
ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ
Перейти до контакту

ВСТУПНА КАМПАНІЯ – 2024

ОСОБЛИВОСТІ ПРОВЕДЕННЯ СПІВБЕСІДИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ІСТОРІЇ УКРАЇНИ ДИСТАНЦІЙНО

Коледж проводить вступне випробування у формі співбесіди для вступників на основі базової та повної загальної середньої освіти на освітньо-професійний ступінь фаховий молодший бакалавр за спеціальністю 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» з двох предметів: «Українська мова» та «Історія України» за результатами якої виставляється одна позитивна оцінка за шкалою 100-200 (з кроком не менше ніж в один бал) або ухвалюється рішення про негативну оцінку вступника («незадовільно»).

Критерії оцінювання співбесід визначені у Програмі вступних випробувань та оприлюднюються на офіційному вебсайті (вебсторінці) Коледжу . Мінімальний (прохідний) конкурсний бал співбесіди становить 100 балів.

Щодо необхідності створення безпечних і нешкідливих умов та дотриманням медико-санітарних вимог вступні випробування проводяться дистанційно за допомоги інтернет технологій.

Співбесіди проводяться із застосуванням інформаційно-комунікаційних технологій (сервіси відеоконференцій Google meet та/або Zoom) у режимі онлайн.

Вступник при подачі заяви має надати всі можливі дані про канали зв’язку з ним, відомості щодо доступу до комунікаційних онлайн каналів для складання графіку проведення співбесіди та призначення часу онлайн зв’язку (години, хвилини) у день проведення вступного випробування.

Графік проведення співбесіди з використанням онлайн технологій відеозв’язку (Zoom або Google Meet) опубліковується на офіційному вебсайті (вебсторінці) Коледжу у розділі Розклад вступних випробувань. Модератор формує посилання на співбесіду для кожного вступника. Графік проведення співбесіди обов’язково визначає: назву ОПП (в заголовку), дата, час, прізвище, ім’я та по батькові вступника. Код приєднання до конференції буде відправлятись вступнику на електронну пошту.

В день проведення співбесіди, модератор конференції проводить технічне з’єднання у відповідний час за графіком. Вступник зобов’язаний підтвердити (ідентифікувати) власну особистість: чітко повністю назвати свої прізвище, ім’я та по батькові та назву освітньо-професійної програми, на яку подав заяву та документи для вступу. Екзаменатор має отримати згоду вступника на проведення запису співбесіди (відсутність згоди на відеозапис унеможливлює його апеляційне звернення), після чого він оголошує питання співбесіди для вступника та зазначає час на підготовку.

Співбесіда складається з двох предметів: «Українська мова» та «Історія України», по одному питанню з кожного. Час підготовки на одне питання складає 15 хв, час відповіді по 5 хв на кожне питання. Увага! Під час відповіді вступник має дивитися безпосередньо у камеру; допустимим є незначне зачитування (читання) окремих текстових матеріалів з власної відповіді.

У випадку непередбачених обставин, що перешкоджають вступнику приєднатись до конференції, він має будь яким зручним засобом шляхом повідомити про це Приймальну комісію. Приймальна комісія розглядає це повідомлення і приймає протокольне рішення щодо нього.

Результат співбесіди визначається як середньоарифметичний бал з двох предметів з округленням до цілого числа.

Запитання, мотивований висновок та результат (бал) проходження співбесіди фіксується у «Протоколі співбесіди з української мови та історії України» і підписується членами комісії.

Інформація про результати співбесіди оголошується вступникові в день її проведення. Офіційне оголошення результатів співбесіди на місця регіонального замовлення, та інформацію про досягнення мінімального прохідного бала, здійснюється шляхом розміщення відповідних відомостей на офіційному вебсайті (вебсторінці) Коледжу не пізніше наступного дня після їх проведення.

© 2024 – КЗ «ХФВКМ» ХОР
Назад до змісту